Umożliwia zamawianie przez użytkowników serwisu prenumerat wybranego czasopisma. Przeznaczony jest głównie do instalacji na stronach gazet. Użytkownik podaje niezbędne dane, których poprawność jest weryfikowana przez moduł, a administrator zatwierdza prenumeratę.


czytaj więcej »  

System administracji MAJpage
  MAJpage to stworzony przez nas system zarządzania treścią stron internetowych (ang. CMS - Content Management System) umożliwiający administratorom serwisów, na których jest on zainstalowany, kompleksowe, zaawansowane zarządzanie wszystkimi zgromadzonymi w nich informacjami, oferując wysoki stopień intuicyjności i bezpieczeństwa oraz prostotę obsługi, co sprawia, że osoba nie znająca się na programowaniu może sprawnie administrować nawet bardzo rozbudowanymi serwisami o złożonej strukturze.

  MAJpage ma strukturę modułową, co znaczy, że możemy ściśle dopasować go do wymagań Klienta, instalując wybrane, rozszerzające możliwości systemu moduły, które zostaną przez nas w pełni zintegrowane z serwisem. W dziale "moduły MAJpage" przedstawiliśmy ofertę gotowych już modułów, wykorzystywanych na stronach naszych klientów. Jesteśmy również w stanie na życzenie Klienta wykonać dowolną modyfikację wskazanego modułu, który instalowany będzie w tworzonym serwisie, a także zaprogramować zupełnie nowy moduł, opierając się na dostarczonych nam wytycznych.

  Zaawansowane zarządzanie uprawnieniami poszczególnych użytkowników systemu MAJpage pozwala udostępniać im przez administratora tylko te treści czy funkcje, do jakich faktycznie powinni oni mieć dostęp. Zwiększa to bezpieczeństwo danych, które mogłyby zostać odczytane lub zmodyfikowane w niewłaściwy sposób przez osoby nieupoważnione.

  Każdy ze stosowanych przez nas modułów ma możliwość instalowania w systemie wielu zestawów - całkowicie odrębnych, ze względu na przechowywane dane, kopii modułu, a zatem na stronie Klienta możemy założyć np. trzy osobne galerie zdjęć czy dwanaście kategorii newsów. Instalacja dodatkowych zestawów jest bardzo prosta, co pozwala Klientowi na zwiększenie ich liczby już w czasie użytkowania strony.
© 2009 - 2023 by MAJpage     Powered by MAJpage 1.2