Moduły systemu MAJpage
  MAJpage jest naszym autorskim systemem, który nieustannie rozwijamy, starając się jak najlepiej dopasować go do wymagań i potrzeb naszych Klientów. Obecnie do zaoferowania mamy już kilkadziesiąt modułów rozszerzających możliwości systemu i pozwalających dowolnie go skonfigurować. Ponieważ każdy moduł znamy w najdrobniejszych szczegółach, na życzenie Klienta jesteśmy w stanie wykonać dowolną zleconą nam modyfikację jego działania. Możemy również zaprogramować całkowicie nowy moduł, opierając się na dostarczonych nam wytycznych, sugerując podczas rozmowy optymalne pod względem finansowym i funkcjonalnym rozwiązania. Zależy nam na tym, by Klienci byli w pełni zadowoleni z efektów naszej współpracy.

  Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas gotowymi już modułami systemu MAJpage, które prezentujemy w poniższej liście.
Moduł bloków strony
dostępny dla MAJpage w wersji 1.1

  Wspomaga zarządzanie blokami z treścią w serwisie o układzie portalowym. Ma możliwość definiowania wielu formatów HTML dla bloków. Za jego pomocą można również edytować nagłówki oraz część tytułową strony. Do obsługi sortowania bloków wykorzystano metodę drag&drop.


wykorzystanie modułu: strona firmy Bonus, strona Sanktuarium Najświętszej Rodziny, serwis Jak oni ściągają?, portal stowarzyszenia Małopolska XXI, strona pubu Irlandia, strona czasopisma Optyk Polski, strona czasopisma Parkour, vortal fmcg.eurostudent.pl, strona Agroturystyka Zielony Kąt, strona Parafii p.w. Najświętszej Rodziny, serwis Hufca ZHP Kraków - Podgórze
Moduł downloadera
dostępny dla MAJpage w wersji 1.1

  Moduł stworzony do kompleksowego zarządzania zbiorami plików udostępnianych do pobierania przez gości serwisu. Atutem tego modułu jest możliwość tworzenia struktur wielopoziomowych i zarządzanie nimi na zasadzie katalogów oraz sortowanie przy użyciu metody drag&drop.
Moduł galerii specjalnej
dostępny dla MAJpage w wersji 1.1

  Moduł galerii zdjęć rozbudowany na zamówienie o panel umożliwiający dodawanie grafik przez niezarejestrowanych użytkowników, posiadający także możliwość dodawania samego tekstu oraz filmów z portalu YouTube.com. Zastosowanie moduł ten znalazł na stronie konkursu na reklamę.


wykorzystanie modułu: galeria na stronie motocopy.eurostudent.pl
Moduł galerii zdjęć
dostępny dla MAJpage w wersji 1.0, 1.1 i 1.2

  Atutem tej galerii jest możliwość tworzenia struktur wielopoziomowych i zarządzanie nimi na zasadzie katalogów, z przenoszeniem galerii włącznie, a także sortowanie przy użyciu metody drag&drop. Zdjęcia dodawane do galerii mogą być automatycznie skalowane do danych wymiarów.


wykorzystanie modułu: vortal jezyki.eurostudent.pl, strona austriackiej firmy Fraxinus, strona firmy Kurowski - wnętrze, vortal praktyki.eurostudent.pl, strona Sanktuarium Najświętszej Rodziny, portal stowarzyszenia Małopolska XXI, strona pubu Irlandia, strona Krakowskich Zakładów Automatyki S.A., strona Ambasady Lednica 2000 w Krakowie, strona Agroturystyka Zielony Kąt, strona Parafii p.w. Najświętszej Rodziny, serwis Hufca ZHP Kraków - Podgórze, vortal harcerski shdm.harc.pl
Moduł gazety
dostępny dla MAJpage w wersji 1.2

  Umożliwia wydawanie gazety w Internecie. Po dodaniu przez redaktorów artykułów do działów i korekcie administrator publikuje numer, udostępniając go czytelnikom. Moduł wyposażono w zaawansowaną wyszukiwarkę umożliwiającą gościom strony łatwe znalezienie interesujących ich tekstów.


wykorzystanie modułu: strona czasopisma Optyk Polski, strona czasopisma Parkour, strona Krakowskich Zakładów Automatyki S.A.
Moduł juwenaliowej galerii zdjęć
dostępny dla MAJpage w wersji 1.2

  Zmodyfikowany moduł galerii zdjęć wyposażony dodatkowo w funkcje, które umożliwiają niezarejestrowanym użytkownikom dodawanie zdjęć publikowanych następnie przez administratora w specjalnym dziale. Moduł posiada także funkcję kadrowana dodawanych i edytowanych zdjęć.


wykorzystanie modułu: vortal fotokonkurs.eurostudent.pl, vortal juwenalia.eurostudent.pl, vortal nikonalia.eurostudent.pl
Moduł konkursów
dostępny dla MAJpage w wersji 1.2

  Obsługuje publikowane w serwisie konkursy. Po stworzeniu nowego konkursu i dodaniu pytań otwartych lub z kilkoma odpowiedziami do wyboru administrator publikuje konkurs na stronie określając, kogo powiadomić o rozwiązaniu go przez użytkownika i czy sumować zdobyte w nim punkty.


wykorzystanie modułu: vortal jezyki.eurostudent.pl
Moduł księgi gości
dostępny dla MAJpage w wersji 1.0 i 1.1

  Chyba najbardziej popularny element składowy serwisów internetowych społeczności - umożliwia dodawanie wpisów przez gości strony. Moduł posiada funkcję moderacji wpisów - są one publikowane na stronie dopiero po zatwierdzeniu przez moderatora. Można również wykorzystać opcję cenzora.


wykorzystanie modułu: strona Sanktuarium Najświętszej Rodziny, strona Agroturystyka Zielony Kąt, strona Parafii p.w. Najświętszej Rodziny, serwis Hufca ZHP Kraków - Podgórze, vortal harcerski shdm.harc.pl
Moduł obsługi bannerów
dostępny dla MAJpage w wersji 1.0 i 1.1

  Dzięki temu modułowi możliwe jest zarządzanie działem kataligu linków na stronie poprzez zamieszczanie linków i bannerów w zdefiniowanych kategoriach, a także obsługa rotatora bannerów, wyświetlającego bannery ze zdefiniowaną częstotliwością. Dodawać można m.in. bannery flashowe.


wykorzystanie modułu: serwis Hufca ZHP Kraków - Podgórze, vortal harcerski shdm.harc.pl
Moduł obsługi drukarni
dostępny dla MAJpage w wersji 1.2

  Umożliwia obsługę zamówień działającej przez Internet drukarni offsetowej. Użytkownik dodaje do swojego konta nowe zamówienie wraz z plikami graficznymi, które mają zostać wykorzystane, oraz określa wszystkie parametry wydruku. Może też śledzić postępy w realizacji zamówienia.


wykorzystanie modułu: strona drukarni CyberDruk
Moduł obsługi linków
dostępny dla MAJpage w wersji 1.2

  Umożliwia zarządzanie linkami publikowanymi na stronie. Do wyboru jest zamiennie link tekstowy bądź grafika wgrywana na konto WWW, a link może odnosić się do wybranego adresu lub pliku wgrywanego na konto. Linki publikować można w grupach albo do konkretnego miejsca w serwisie przypisać wybrany link.


wykorzystanie modułu: vortal jezyki.eurostudent.pl, strona firmy Bonus, vortal praktyki.eurostudent.pl, strona Sanktuarium Najświętszej Rodziny, serwis Jak oni ściągają?, portal stowarzyszenia Małopolska XXI, strona Krakowskich Zakładów Automatyki S.A., strona firmowa FeniksMediaGroup, vortal juwenalia.eurostudent.pl, serwis Hufca ZHP Kraków - Podgórze
Moduł obsługi prenumerat
dostępny dla MAJpage w wersji 1.2

  Umożliwia zamawianie przez użytkowników serwisu prenumerat wybranego czasopisma. Przeznaczony jest głównie do instalacji na stronach gazet. Użytkownik podaje niezbędne dane, których poprawność jest weryfikowana przez moduł, a administrator zatwierdza prenumeratę.


wykorzystanie modułu: strona czasopisma Optyk Polski, strona czasopisma Parkour
Moduł sklepu internetowego
dostępny dla MAJpage w wersji 1.2

  Zaawansowana aplikacja do kompleksowej obsługi sklepu internetowego. Na uwagę zasługują m.in. rozbudowane opcje wyszukiwania, możliwość przypisania jednego produktu do kilku kategorii jednocześnie, a także obsługa sortowania kategorii i produktów przy użyciu metody drag&drop.


wykorzystanie modułu: sklep Wydawnictwa Naukowego UPJP2, księgarnia internetowa "mm", sklep internetowy Magic Traders
Moduł sond
dostępny dla MAJpage w wersji 1.0 i 1.1

  Umożliwia tworzenie i zamieszczanie na stronie sond jedno- lub wielokrotnego wyboru oraz publikację wyników sond już zamkniętych. Użytkownicy mogą do wybranych sond dodawać komentarze. Dostępna jest także opcja ich moderacji - zamieszczania dopiero po zezwoleniu moderatora.


wykorzystanie modułu: vortal juwenalia.eurostudent.pl, serwis Hufca ZHP Kraków - Podgórze, vortal harcerski shdm.harc.pl
Moduł sprawności
dostępny dla MAJpage w wersji 1.0

  Moduł przeznaczony ściśle do stron harcerskich. Za jego pomocą można tworzyć działy tematyczne i dodawać do nich wymagania na sprawności o różnym stopniu trudności. Zalogowani użytkownicy posiadający odpowiednie uprawnienia mogą dodatkowo ściągnąć plik z wersją do druku.


wykorzystanie modułu: vortal harcerski shdm.harc.pl
Moduł statystyk
dostępny dla MAJpage w wersji 1.0

  Prosty moduł do tworzenia statystyk odwiedzin wybranego serwisu WWW. W bazie danych zapisywane są informacje o użytkownikach odwiedzających serwis w danym dniu i o danej godzinie. Funkcja porządkująca umożliwia automatyczne usuwanie starych, niepotrzebnych już statystyk.


wykorzystanie modułu: vortal harcerski shdm.harc.pl
Moduł subskrypcji
dostępny dla MAJpage w wersji 1.0 i 1.2

  Umożliwia tworzenie oraz rozsyłanie przy pomocy poczty elektronicznej informacji do użytkowników, którzy dodali swoje adresy e-mail do listy subskrypcyjnej. Moduł może obsługiwać wiele list adresów. Wyposażono go również w opcję dodawania grafik do wysyłanych wiadomości.


wykorzystanie modułu: portal stowarzyszenia Małopolska XXI, strona Krakowskich Zakładów Automatyki S.A., strona Ambasady Lednica 2000 w Krakowie, strona firmowa FeniksMediaGroup, vortal jezyki.eurostudent.pl, serwis Hufca ZHP Kraków - Podgórze, vortal harcerski shdm.harc.pl
Moduł śpiewnika
dostępny dla MAJpage w wersji 1.0

  Pomaga zarządzać śpiewnikiem wchodzącym w skład serwisu. Piosenki wyświetlane są na stronach grupami według liter. Użytkownik ma możliwość stworzenia wersji piosenki do wydruku. Dodatkowa opcja pozwala na zaznaczenie, czy do wybranej piosenki dodane są chwyty gitarowe.


wykorzystanie modułu: vortal harcerski shdm.harc.pl
Moduł wyszukiwarki imprez
dostępny dla MAJpage w wersji 1.2

  Rozbudowana baza imprez z wyszukiwarką umożliwiającą użytkownikom znalezienie interesujących ich wydarzeń w wybranych miastach. Panel administracyjny, który posiada zdolność uczenia się, może zostać dodatkowo wyposażony w narzędzia do importu/eksportu plików XML.


wykorzystanie modułu: vortal nikonalia.eurostudent.pl
Moduł wyszukiwarki praktyk
dostępny dla MAJpage w wersji 1.1 i 1.2

  Moduł zawiera rozbudowaną bazę praktyk i staży oferowanych przez firmy z różnych branż, umożliwiając wyszukiwanie ofert po nazwie danej firmy lub stanowiska. Panel administracyjny posiadający zdolność uczenia się może zostać wyposażony dodatkowo w opcje zarządzania plikami XML.


wykorzystanie modułu: vortal jezyki.eurostudent.pl, vortal praktyki.eurostudent.pl, vortal praktyki.eurostudent.pl
Moduł wyszukiwarki studiów
dostępny dla MAJpage w wersji 1.1

  Jest to rozbudowana baza studiów z wyszukiwarką, która umożliwia znalezienie interesujących użytkownika kierunków na wybranych uczelniach. Panel administracyjny posiadający zdolność uczenia się może być dodatkowo wyposażony w narzędzia do importu oraz eksportu plików XML.


wykorzystanie modułu: vortal studia.eurostudent.pl
Moduł wyszukiwarki szkół językowych
dostępny dla MAJpage w wersji 1.1

  Moduł wyposażono w rozbudowaną bazę kursów językowych oferowanych przez wybrane szkoły językowe, umożliwiając wyszukiwanie po języku, mieście, poziomie kursu itp. Panel administracyjny posiadający zdolność uczenia się może być dodatkowo uzupełniony o opcje zarządzania plikami XML.


wykorzystanie modułu: vortal jezyki.eurostudent.pl
Moduł wyszukiwarki wyjazdów
dostępny dla MAJpage w wersji 1.1

  Rozbudowana baza wyjazdów z wyszukiwarką, która umożliwia użytkownikom znalezienie interesujących ich ofert pracy w wybranym kraju. Panel administracyjny posiadający zdolność uczenia się może zostać dodatkowo wyposażony w narzędzia przeznaczone do importu i eksportu plików XML.


wykorzystanie modułu: vortal pracazagranica.eurostudent.pl
© 2009 - 2023 by MAJpage     Powered by MAJpage 1.2