Nasze realizacje
  Możemy poszczycić się już dziesiątkami stron zaprojektowanych dla firm, instytucji i organizacji. Jesteśmy dumni z każdego nowego projektu w naszym portfolio. Dowiedz się więcej - kliknij w wybraną ikonkę.
Projektowanie stron WWW
  Zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej oferty obejmującej tworzenie i zarządzanie stronami internetowymi.

  Nasi specjaliści pomogą opracować koncepcję strony, stworzą profesjonalny layout i szablon zgodny ze standardami języka, zintegrują go z systemem administracji MAJpage, wypełnią nowy serwis WWW treścią dostarczoną przez Klienta i przeprowadzą szkolenie dla przyszłych administratorów. Zapewniamy także obsługę techniczną po uruchomieniu serwisu - zarówno na etapie rozruchu jak i w późniejszym okresie. Klient ma możliwość śledzenia postępów naszych prac i wprowadzania, w razie potrzeby, modyfikacji do wcześniejszych założeń. Możemy ponadto zaoferować stałą administrację serwisem Klienta w ustalonym wspólnie zakresie. Każdą z wymienionych usług świadczymy też oddzielnie, współpracując ze wskazanymi przez Klienta wykonawcami.

  Koszty wykonania strony ustalamy indywidualnie dla każdego zlecenia, w zależności od stopnia złożoności projektu, zastosowanych w nim rozwiązań czy terminu realizacji. Staramy się na etapie planowania doradzić optymalne dla naszego Klienta rozwiązania, zarówno pod względem funkcjonalnym jak i finansowym.

  W trakcie naszej działalności stworzyliśmy już klikadziesiąt stron dla firm różnych branż, dla wielu instytucji i organizacji, zdobywając doświadczenie i wdrażając nowe technologie. Aby umożliwić zapoznanie się z naszym dorobkiem, w dziale "nasze realizacje" prezentujemy wybrane projekty.

  Tworzenie stron internetowych to nasza pasja, a zadowolenie Klientów stawiamy na pierwszym miejscu. Wybór naszej oferty to gwarancja solidności i profesjonalizmu. Serdecznie zapraszamy do współpracy - dane kontaktowe znajdą Państwo w dziale "kontakt".
© 2009 - 2023 by MAJpage     Powered by MAJpage 1.2